O nas

Szkółka siatkarska „KONTRA”

Została utworzona z myślą o najmłodszych adeptach siatkówki, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną.
Program szkolenia dostosowany jest zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców (grupy koedukacyjne) stawiających pierwsze kroki na boisku siatkarskim.
Pamiętając, że jest to wstępny etap szkolenia, który stanowi fundament dalszego szeroko pojętego treningu, stawiamy na jak najwyższy poziom i obranie prawidłowych nawyków ruchowych, niezbędnych do poprawnej technicznie gry w siatkówkę.
Aby to osiągnąć, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez profesjonalnych trenerów i wychowawców, którzy wypracowali i wciąż doskonalą metody szkolenia najmłodszych zawodniczek i zawodników mini siatkówki.
Naszym zasadniczym celem jest takie przygotowanie i ukształtowanie młodego siatkarza, aby opanowane przez niego umiejętności i zdobyte w trakcie zawodów doświadczenie było solidnym fundamentem do dalszego kontynuowania kariery i zabawy z siatkówka w zespołach młodzieżowych i seniorskich.
Jednoczenie mamy nadzieje, że ten czas spędzony z nami na zajęciach pozostawi trwały ślad i zaowocuje wielką sympatią do siatkówki, która stanie się pasją na całe życie.

Zapraszamy na treningi do Łodzi.
Jeżeli pojawiają się dodatkowe pytania, jesteśmy całkowicie do dyspozycji.
Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo.