Turnieje

Turniej rozgrywek Kinder+Sport w Bełchatowie

Turniej dwójek i trójek Wojewódzkiej Ligi Mini Siatkówki w Pajęcznie

Turniej dwójek i trójek Wojewódzkiej Ligi Mini Siatkówki na hali Łódzkiej Wifamy

Turniej czwórek Wojewódzkiej Ligi Mini Siatkówki na obiektach Salos

Piąte miejsce w finale wojewódzkim Kinder+Sport rozgrywanym w Ozorkowie dla trójki KONTRA Łódź

UDANE WYSTĘPY NASZYCH SIATKARZY W TURNIEJACH ELIMINACYJNYCH KINDER+ SPORT 2016

W rozegranych w marcu dwóch turniejach eliminacyjnych mini siatkówki chłopców KINDER+SPORT bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy naszej szkółki „KONTRA”. W zawodach „trójek” z dobrej strony pokazał się zespół w składzie: Piotr Urbaszek , Mikołaj Leszczyk , Antoni Materkowski , Oliwier Skiba, Szymon Kolbuszewski , którzy dzięki ambitnej i ofiarnej grze , zwłaszcza w II turnieju , awansowali do turnieju pólfinałowego. Miło było patrzeć na spontaniczną radość naszych zawodników po wygraniu decydujących pojedynków.

W rozgrywkach „dwójek” świetnie spisała się para: Igor Kaczmarek , Jakub Wiaderny , która rozegrała obydwa turnieje na dobrym równym poziomie , co zapewniło im awans do fazy pólfinałowej. Warto podkreślić ,że rozegrali 10 spotkań, z których większość rozstrzygnęli na swoją korzyść pokazując naprawdę niezłe siatkarskie umiejętności.

Drugi zespół dwójkowy: Aleksander Kumór i Filip Węgrzynowski udanie debiutował w turnieju KINDER+SPORT i bardzo dzielnie walczył o awans. Do pełni szczęścia zabrakło jednak punktów straconych w pojedynkach pechowo przegranych w tie-breakach.Trzeba zaznaczyć ,że chłopcy z tego zespołu są młodsi od kolegów z „I dwójki” i z pewnością powalczą w tej samej kategorii rozgrywek w przyszłym roku, wykorzystując zdobyte doświadczenie.

Najważniejsze turnieje, jak zawsze …przed nami. Wszystkim należą się gratulacje i wielkie brawa! Tak trzymać chłopaki! KONTRA!!!